Δυο νίκες και μια ισοπαλία για τις μικρές ομάδες του ΠΑΣ Γιάννινα

107

Δυο νίκες και μια ισοπαλία για τις μικρές ομάδες του ΠΑΣ Γιάννινα δείχνοντας το δρόμο αύριο στην επαγγελματική ομάδα.

Κ-15

Με 1-0 επικράτησε η ομάδα του ΠΑΣ Γιάννινα της ΑΕΛ παίρνοντας έτσι την πρώτη νίκη και τους πρώτους βαθμούς στο πρωτάθλημα.

Το γκολ σημείωσε ο Τσιούτσιος στο 33ο λεπτό με κεφαλιά

ΠΑΣ Γιάννινα (Ανθυμιάδης): Βακαλόπουλος, Γεωργούλας, Βαδήμας, Τσακανέλης, Τσιούτσιος, Νάτσιας, Γούκος (74′ Τζιάλλας), Πεπόνης (58′ Κλεισούρας), Λέκκας (81′ Κυριακόπουλος), Πλατιάς (80′ Παππάς), Λώλης.

Κ-17

Νίκη για την Κ-17 με 2-1 καθώς ήταν καλύτερη,ειδικά στο πρώτο ημίχρονο,Τα γκολ σημείωσαν ο Λώλης στο 35ο λεπτό,ο Παπαδόπουλος με πέναλτι έκανε το 2-0  στην αρχή της επανάληψης για να μειώσει για την ΑΕΛ ο Τόπης με κοντινή κεφαλιά.

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (Ν. Μπαδήμας): Πατσιούρας (90+ Καρατζένης), Μέγας (68’ Νάνος), Τάτσης, Κώστας, Μπελά, Τσούυνης, Λιάπης, Λιάσος, Λώλης (62’ Γιωτάκης-87’ Γώγος), Παπαδόπουλος, Πήλιος (78’ Λάγκας)

Κ-20

Αν και έκανε πολύ καλή εμφάνιση η ομάδα του ΠΑΣ,η οποία έχασε και πέναλτι,αναδείχθηκε ισόπαλη 1-1 με την αντίστοιχη της ΑΕΛ που προηγήθηκε στο 65ο λεπτό με τον Κεϊτά για να ισοφαρίσει ο Γκλεγκλές στο 85ο λεπτό.

ΠΑΣ Γιάννινα (Χρήστος Αγγέλης): Κολιοφούκας, Λαμπίρης(67΄Μαλάμος), Καινούργιος, Ζήκος, Μούτσιος, Τσιέπας, Ψαρράς Ι., Μασούρας, Σιχλιμοίρης, Ζιώγας, Μπιμάι(51΄ Γκλεγκλές).