Πρόγραμμα Α’, Β’ και Γ’ Κατηγορίας ΕΠΣΗΠ, για το προσεχές Σ/Κ

60

Με την έναρξη της Γ’ Κατηγορίας, συνεχίζεται αυτό το Σαββατοκύριακο το πρωτάθλημα της ΕΠΣΗΠ, ενώ συνεχίζονται Α’ και Β’ Κατηγορία.

Το πρόγραμμα της Α’, Β’ και Γ’ Κατηγορίας της ΕΠΣΗΠ, για το διάστημα 30/9 και 1/10, έχει ως εξής:

Δεν μετουσίωσε σε νίκη η Κρύα, την καλή της εμφάνιση!

Α’ Κατηγορία, 4η αγωνιστική:

Σάββατο:

Χουλιαράδες – Προοδευτική Περάματος: 15:00

Π.Α.Ο. Κρύας – Θρίαμβος Σερβιανών: 16:00

Αμπελόκηποι – Ανατολή:                         »

Κυριακή:

Π.Α.Σ. Κράψης – Πράμαντα:                               16:00

Αετός Νήσου – Α.Ε. Μικρασιατών:                          »

Πασσαρών Ροδοτοπίου – Βελισσάριο:                    »

Κένταυρος Μουσιωτίτσας – Θύελλα Κατσικά:      19:30

Αγρ. Αστήρ Άνω Καλαμά – Θύελλα Ελεούσας: Δευτέρα 2/10  16:30

Δείτε ΕΔΩ τη βαθμολογία της Α’ Κατηγορίας

"Χέρι-χέρι" τρείς στην κορυφή της Α' Κατηγορίας

Β’ Κατηγορία, Α’ Όμιλος, 4η αγωνιστική:

Σάββατο:

Αστήρ Αμφιθέας – Πωγωνάτος:                       16:00

Σταυράκι – Π.Α.Σ. Κάστρου:                                »

Πίνδος Κόνιτσας – Α.Ο. Κόντσικας:                     »

Κυριακή:

Ζωοδόχος – Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου: 16:00

A.Π.Ο.Ε.Λ. – Απείθαρχος:                               »

Π.Α.Σ. Περίβλεπτος – Καρυές:                        »

Π.Α.Σ. Αγ. Μαρίνας – Κληματιά:                      »

Πανζαγορισιακός – Α.Ε. Γιάνεννα:                  »

Δείτε ΕΔΩ τη βαθμολογία του Α’ Ομίλου της Β’ Κατηγορίας

Πρόγραμμα Α' και Β΄Κατηγορίας ΕΠΣΗΠ, για το προσεχές Σ/Κ

Β’ Κατηγορία, Β’ Όμιλος, 4η αγωνιστική:

Σάββατο:

Π.Α.Σ. Μετσόβου – Δαφνούλα:   16:00

Κυριακή:

Ολυμπιακός Βοτανικού – A.E. Πλατανιάς:                        13:00

Τιτάν Λογγάδων – Π.Α.Ο. Ασβεστοχωρίου:                     16:00

Πεδινή – Π.Α.Ο. Κουτσελιού:                                              »

Αγροτικός Καστρίτσας – Ρόνα Ανηλίου:                              »

Π.Α.Ο Ηλιόκαλης – Πήγασος:                                             »

Παντελεήμων Δροσοχωρίου – Π.Α.Σ. Πηγών Λούρου:        »

Κοσμηρά – Αναγέννηση Ελληνικού:                               17:15

Δείτε ΕΔΩ τη βαθμολογία του Β’ Ομίλου της Β’ Κατηγορίας

"Σκάλωσαν" Νησί, Πωγωνάτος, "πολυβόλο" η Κρύα

Γ’ Κατηγορία, Α’ Όμιλος, 1η αγωνιστική:

Σάββατο:

Ηπειρωτικός Μαρμάρων – Φλόγα Πετσαλίου: 16:00

Π.Α.Σ. Αλμυρός – Μαχητής Ιωαννίνων:               »

Κυριακή:

Αετός Πρωτόπαππα – Α.Ε. Λαψίστας:      12:00

Π.Α.Ο. Πεντέλης – Καμποχώρια:                »

Ζίτσα – Ολυμπιακός Ιωαννίνων:             16:00

Ρίζα – Νεοχωρόπουλο:                              »

Α.Π.Ο. Δαβάκης – Δόξα Αναργύρων:         »

Πρόγραμμα Α', Β' και Γ' Κατηγορίας της ΕΠΣΗΠ, για τις 29 και 30 Απρίλη

Γ’ Κατηγορία, Β’ Όμιλος, 1η αγωνιστική:

Σάββατο:

Aετός Χαροκοπίου – Αετός Μ. Περιστερίου: 16:00

Σταυραετός Συρράκου – Ραφταναίοι:            17:15

Π.Α.Ο. Ιωαννίνων – Αετός Αετορράχης:       19:30

Κυριακή:

Π.Α.Σ. Ατρόμητος – Χρυσοβίτσα:                          15:00

Α.Ο. Αμέρου Μηλέας – Κραψήτες-Καππαδόκες:     16:00

Μουζακαίοι – Πύρρος Βοτονοσίου:                           »

Αχέρων Ρωμανού – Επισκοπικό:                               »