Πρόγραμμα Α’, Β’ και Γ’ Κατηγορίας της ΕΠΣΗΠ, για τις 7&8 Οκτώβρη

249

Μπορεί το Σαββατοκύριακο να υπάρχει διακοπή των Εθνικών πρωταθλημάτων, λόγω Εθνικών ομάδων, αλλά τα Ερασιτεχνικά πρωταθλήματα, συνεχίζονται κανονικά.

Ο Σήτος χάρισε το πρώτο «τρίποντο» στην Κράψη!

Το πρόγραμμα της Α’, Β’ και Γ’ Κατηγορίας της ΕΠΣΗΠ, για τις 7 και 8 Οκτώβρη, έχει ως εξής:

Α’ Κατηγορία, 5η αγωνιστική:

Σάββατο:

Βελισσάριο – Π.Α.Σ. Κράψης:                        16:00

Θύελλα Κατσικά – Αετός Νήσου:                       »

Ανατολή – Κένταυρος Μουσιωτίτσας:                »

Προοδευτική Περάματος – Αμπελόκηποι:           »

Κυριακή:

Πράμαντα – Α.Ε. Μικρασιατών:                             16:00

Θρίαμβος Σερβιανών – Πασσαρών Ροδοτοπίου:        »

Θύελλα Ελεούσας – Π.Α.Ο. Κρύας:                           »

Αγρ. Αστήρ Άνω Καλαμά – Χουλιαράδες:                  »

Δείτε ΕΔΩ τη βαθμολογία της Α’ Κατηγορίας

Πρόγραμμα Α', Β' και Γ' Κατηγορίας της ΕΠΣΗΠ, για τις 7&8 Οκτώβρη

 

Β’ Κατηγορία, Α’ Όμιλος, 5η αγωνιστική:

Σάββατο:

Καρυές – Ζωοδόχος:                            16:00

Α.Ο. Κόντσικας – Π.Α.Σ. Αγ. Μαρίνας:    16:30

Κυριακή:

Α.Ε. Γιάννενα – Σταυράκι:                              13:00

Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου – Απείθαρχος:    16:00

Πωγωνάτος – Α.Π.Ο.Ε.Λ.:                                  »

Π.Α.Σ. Κάστρου – Π.Α.Σ. Περίβλεπτος:               »

Κληματιά – Αστήρ Αμφιθέας:                               »

Πανζαγορισιακός – Πίνδος Κόνιτσας:                  »

Δείτε ΕΔΩ τη βαθμολογία του Α’ Ομίλου της Β’ ΚατηγορίαςΠρόγραμμα Α', Β' και Γ' Κατηγορίας της ΕΠΣΗΠ, για τις 7&8 Οκτώβρη

 

Β’ Κατηγορία, Β’ Όμιλος, 5η αγωνιστική:

Σάββατο:

Π.Α.Ο.Κουτσελιού – Κοσμηρά:                       16:00

Πήγασος – Αγροτικός Καστρίτσας:                 17:15

Π.Α.Σ. Πηγών Λούρου – Π.Α.Ο. Ηλιόκαλης:    19:30

Κυριακή:

Ρόνα Ανηλίου – Τιτάν Λογγάδων:                                     16:00

Δαφνούλα – Πεδινή:                                                            »

Πλατανιά – Π.Α.Σ. Μέτσοβο:                                                 »

Ολυμπιακός Βοτανικού – Παντελεήμων Δροσοχωρίου:          »

Αναγέννηση Ελληνικού – Π.Α.Ο. Ασβεστοχωρίου:            17:15

Δείτε ΕΔΩ τη βαθμολογία του Β’ Ομίλου της Β’ ΚατηγορίαςΠρόγραμμα Α', Β' και Γ' Κατηγορίας της ΕΠΣΗΠ, για τις 7&8 Οκτώβρη

Γ’ Κατηγορία, Α’ Όμιλος, 2η αγωνιστική:

Σάββατο:

Ολυμπιακός Ιωαννίνων – Π.Α.Σ. Αλμυρός:  15:00

Νεοχωρόπουλο – Φλόγα Πετσαλίου:          16:00

Λαψίστα – Ηπειρωτικός Μαρμάρων:                 »

Καμποχώρια – Ρίζα:                                         »

Δαβάκης – Ζίτσα:                                            »

Κυριακή:

Μαχητής Ιωαννίνων – Αετός Πρωτόπαππα:  16:00

Δόξα Αναργύρων – Π.Α.Ο. Πεντέλης:              »

Δείτε ΕΔΩ τη βαθμολογία του Α’ Ομίλου της Γ’ Κατηγορίας

Γ’ Κατηγορία, Β’ Όμιλος, 2η αγωνιστική:

Κυριακή:

Αετός Μ. Περιστερίου – Μουζακαίοι:                       13:00

Επισκοπικό – Αετός Χαροκοπίου:                            15:00

Χρυσοβίστα – Π.Α.Ο. Ιωαννίνων:                            16:00

Ραφταναίοι – Π.Α.Σ. Ατρόμητος:                                  »

Κραψήτες-Καππαδόκες – Σταυραετός Συρράκου:        »

Αχέρων Ρωμανού – Α.Ο. Αμέρου Μηλέας:                   »

Πύρρος Βοτονοσίου – Αετός Αετορράχης:              19:30

Δείτε ΕΔΩ τη βαθμολογία του Β’ Ομίλου της Γ’ Κατηγορίας