Και τώρα οι δυό τους!

48

Μ’ένα μεγάλο ματς ανοίγει η αυλαία του δευτέρου γύρου, στο πρωτάθλημα της Α’ Κατηγορίας της ΕΠΣΗΠ.

Οι δύο πρωτοπόροι, Θρίαμβος Σερβιανών και Ανατολή συγκρούονται μεταξύ τους στο γήπεδο του πρώτου, την Κυριακή, σ’ένα ματς που μπορεί να κρίνει πολλά για τη συνέχεια του πρωταθλήματος.

Συνοπτικά, το πρόγραμμα της Α’, Β΄και Γ’ Κατηγορίας της ΕΠΣΗΠ, για τις 13 και 14 Γενάρη, έχει ως εξής:

Και τώρα οι δυό τους!

Α’ Κατηγορία, 16η αγωνιστική:

Σάββατο:

Προοδευτική  – Βελισσάριο: –

Π.Α.Ο. Κρύας – Πασσαρών Ροδοτοπίου: 15:00

Χουλιαράδες – Α.Ε. Μικρασιατών:           17:15

Κυριακή:

Μουσιωτίτσα – Πράμαντα:                               15:00

Αμπελόκηποι – Αετός Νήσου:                              »

Αγρ. Αστήρ Άνω Καλαμά – Π.Α.Σ. Κράψης:           »

Θύελλα Ελεούσας – Θύελλα Κατσικάς:                 »

Θρίαμβος Σερβιανών – Ανατολή:                         »

Δείτε ΕΔΩ τη βαθμολογία της Α’ Κατηγορίας

Και τώρα οι δυό τους!

Β’ Κατηγορία, Α’ Όμιλος, 16η αγωνιστική:

Σάββατο:

Α.Ο. Κόντσικας – Καρυές: –

Αστήρ Αμφιθέας – Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου: 15:00

Πίνδος Κόνιτσας – Απείθαρχος:                             »

Σταυράκι – Π.Α.Σ. Περίβλεπτος:                        17:30

Κυριακή:

Α.Ε. Γιάννενα – Πωγωνάτος: –

Π.Α.Σ. Κάστρου – Κληματιά:                             11:30

Π.Α.Σ. Αγ. Μαρίνας – Α.Π.Ο.Ε.Λ.:                      15:00

Πανζαγορισιακός – Ζωοδόχος:                            »

Δείτε ΕΔΩ τη βαθμολογία του Α’ Ομίλου της Β’ Κατηγορίας

Και τώρα οι δυό τους!

Β’ Κατηγορία, Β’ Όμιλος, 16η αγωνιστική:

Σάββατο:

Π.Α.Σ. Μέτσοβο – Πεδινή:                15:00

Ολυμπιακός Βοτανικού – Πεδινή:          »

Kυριακή:

Αγροτικός Καστρίτσας – Αναγέννηση Ελληνικού:                15:00

Π.Α.Ο. Ηλιόκαλης – Τιτάν Λογγάδων:                                     »

Παντελεήμων Δροσοχωρίου – Π.Α.Ο. Ασβεστοχωρίου:           »

Πλατανιά – Ρόνα Ανηλίου:                                                       »

Δαφνούλα – Πήγασος:                                                           »

Π.Α.Σ. Πηγών Λούρου – Π.Α.Ο. Κουτσελιού:                      17:15

Δείτε ΕΔΩ τη βαθμολογία του Β’ Ομίλου της Β’ Κατηγορίας

Γ’ Κατηγορία, Α’ Όμιλος, 13η αγωνιστική:

Σάββατο:

Π.Α.Σ. Αλμυρός – Λαψίστα:                                15:00

Ολυμπιακός Ιωαννίνων – Μαχητής Ιωαννίνων:   19:30

Κυριακή:

Αετός Πρωτόπαππας – Φλόγα Πετσαλίου:  11:30

Π.Α.Ο. Πεντέλης – Νεοχωρόπουλο:               »

Δαβάκης – Καμποχώρια:                                »

Ζίτσα – Δόξα Αναργύρων:                            »

Ηπειρωτικός Μαρμάρων – Ρίζα:                 15:00

Δείτε ΕΔΩ τη βαθμολογία του Α’ Ομίλου της Γ’ Κατηγορίας

Γ’ Κατηγορία, Β’ Όμιλος, 13η αγωνιστική:

Σάββατο:

Kραψήτες-Καππαδόκες – Ραφταναίοι:   15:00

Κυριακή:

Π.Α.Ο. Ιωαννίνων – Μουζακαίοι:                   11:00

Αετός Χαροκοπίου – Πύρρος Βοτονοσίου:    15:00

Αχέρων Ρωμανού – Αετός Μ. Περιστερίου:       »

Α.Ο. Αμέρου Μηλέας – Επισκοπικό:                  »

Σταυραετός Συρράκου – Χρυσοβίτσα:           19:30

Π.Α.Σ. Ατρόμητος – Αετός Αετορράχης: (Δευτέρα 15/1  19:00)

Δείτε ΕΔΩ τη βαθμολογία του Β’ Ομίλου της Γ’ Κατηγορίας